A január 15-éig lezajlott lakossági LED-csereprogram második körében több mint háromszázan regisztráltak, tájékoztatta szerdán a sajtó képviselőit Gyurkovics János, Szekszárd alpolgármestere.
A városvezető emlékeztetett, hogy a sikeresen regisztrálók a háztartásukban használt régi hagyományos izzóik helyett költségmentesen juthatnak most hozzá új LED izzókhoz, amelyek segítségével csökkenhet a villanyszámlájuk, továbbá jelentős mennyiségű villamosenergiát takaríthatnak meg otthonaikban.
Az alpolgármester elmondta, hogy a megrendelt LED izzókat az alábbi címen és időpontokban vehetők át:
Helyszín: Szekszárd, Béla király tér 8. (az egykori Bartina ABC épülete)
Időpontok:
- március 18. 08:00-12:00
- március 20. 08:00-12:00
- március 25. 08:00-12:00
- március 27. 08:00-12:00
- pótnapok: április 3. 08:00-12:00; április 4. 12:00-15:00
Kérik, hogy minden érintett vigye magával a személyi igazolványát és lakcímkártyáját. Amennyiben valaki nem tudja átvenni személyesen az izzókat, egy meghatalmazás birtokában más is átveheti, amennyiben azt két tanú aláírja, valamint az igénylő nevére szóló villanyszámla bemutatása is szükséges.
A programról bővebb információ elérhető a www.ledcsere.hu oldalon.


