Körbálák égtek Medgyespusztán – számolt be a Tolna Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság.
Négyszáz nagy méretű körbála égett kedd éjjel Nagykónyiban, Medgyespusztán. A tűzesethez a dombóvári, a sásdi és a siófoki hivatásos, valamint a tamási önkormányzati tűzoltókat riasztották. Az egységek egy munkagép segítségével megbontották a bálákat, majd négy vízsugárral eloltották a lángokat.