Június 27-én eljő végre a várva várt nap: megnyitja kapuit a Szekszárdi Családbarát Strand- és Élményfürdő. Erről dr. Sárosi József a térség képviselője számolt be.
Mint azt közösségi oldalára feltöltött videójában a képviselő kifejti, az elmúlt 2 hétben folyamatosan konzultált a Nemzeti Sportügynökséggel.
„Célunk volt, hogy a strand biztonságosan meg tudjon nyitni, ezért mindent megtettek, szombat reggel 9 órakor várunk mindenkit.”
Korábban megírtuk, hogy nem változnak az árak, ahogyan azt is, hogy az uszodában pedig kedvezményekkel várják a szekszárdiakat.


