Tolna vármegye útjain május 2-án egy súlyos sérüléssel járó és öt anyagi káros baleset történt – közölte szerdán a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság.
Tájékoztatnak, hogy egy autós közlekedett kedden a reggeli órákban Szekszárdon a Bezerédj utcában, amikor a parkolóba történő beálláskor nem vette észre az ott tartózkodó gyalogost, és a kocsi bal elejével elütötte a 42 éves nőt. A gyalogos a balesetben súlyosan megsérült.
Ugyancsak kedden egy autós tolatott ki egy ház udvarából a kora délutáni órákban Bonyhádon, amikor nem észlelte az úttesten arra közlekedő kocsit és nekiütközött.