Jó hírt közölt a szekszárdi családok számára Berlinger Attila Facebook oldalán: a strandbelépők árai idén várhatóan nem emelkednek.
Korábban már beszámoltunk a féláras uszodadíjakról, most ez a jóhír kiegészül a strandbelépők kedvező árával.
Az önkormányzat és az NSÜ közötti egyeztetések eredményeként sikerült elérni, hogy a strandbelépők ára a tavalyi szinten maradjon – derül ki a Nemzeti Sportügynökség Zrt. véglegesítés előtti tájékoztatásából.
Külön öröm, hogy a szekszárdi lakcímkártyával rendelkezők – a korábbi évek gyakorlatához hasonlóan – jelentős kedvezményben részesülnek: a felnőtt és családi belépők esetében 20%-kal kedvezőbb áron vehetik igénybe a strand szolgáltatásait. A kedvezmény a legtöbb bérletre is érvényes lesz és megmarad a népszerű, 15 óra utáni kedvezményes belépési lehetőség is.
