Az elmúlt időszakban több jótékonyági akciót is lebonyolított a Szekszárdi Gamer Egyesület.
Tóth Imre, a Szekszárdi Gamer Egyesület elnöke megkeresésünkre elmondta, hogy legutóbb a Fizioközpont Nemzetközi Intenzív Terápiás Centrumnak szerveztek adománygyűjtést és olyan rászoruló gyerekeket kívántak támogatni ezzel, akiknek egyhetes kezeléssorozatra van szükségük.A gyűjtés sikeres volt, ugyanis egy hét leforgása alatt 200 ezer forintot adományoztak a segíteni szándékozók. Ebből az összegből két gyerek egyhetes kezeléssorozatát tudják biztosítani a centrumban.
Az egyesület elnöke hozzátette, hogy korábban is szerveztek már hasonló jótékonysági akciókat. Így az egyik helyi idősotthon lakóinak kedveskedtek, de a Tolna Vármegyei Balassa János Kórház Gyermekosztályán kezelt gyerekeket is leptek már meg.
Végezetül elmondta, hogy karácsony közeledtével újabb jótékonysági akcióra készülnek.