Kaposváron június 13-án rendezték meg az 1. MCM-Diamant Úszóverseny 3. fordulóját, értesültünk a Szekszárdi Sportközpont weboldaláról.
A korosztályos országos bajnokságok előtti utolsó régiós versenyen 25 egyesület állt rajthoz. A Szekszárdi Sportközpont 17 úszóval vett részt a megmérettetésen, ahonnan a versenyzők dobogós helyezéssel térhettek haza.
Dobogós eredmények
Felnőtt korosztály
• Beke Dorián: 100 m gyors 2. hely, 50 m hát 1. hely, 100 m hát 1. hely
Serdülő korosztály
• Nagy Franciska Rebeka: 50 m gyors 1. hely, 100 m gyors 1. hely, 50 m hát 2. hely, 50 m pillangó 1. hely
• Végh Hunor Mór: 100 m gyors 2. hely, 50 m gyors 3. hely, 50 m hát 2. hely
Gyermek korosztály
• Kiss Ábel Márk: 100 m hát 3. hely
• Marokity Dragan: 50 m hát 3. hely
• Meixner Dominik: 50 m mell 2. hely, 100 m mell 2. hely
Cápa korosztály
• Varga Emerencia: 50 m gyors 1. hely, 200 m gyors 1. hely, 100 m gyors 2. hely
Delfin korosztály
• Oláh Sarolta: 100 m gyors 2. hely, 50 m gyors 1. hely, 200 m gyors 3. hely, 50 m hát 1. hely
• Sárkány Mira: 100 m gyors 1. hely, 100 m hát 1. hely, 50 m gyors 2. hely, 200 m gyors 2. hely, 50 m hát 2. hely


