Július 1-jén a Szekszárdi Kerékpáros S.E. szervezésében lehetőség nyílik csatlakozni egy csak lányoknak szóló, közösségépítő országúti bringázásra.
A tekerés Szekszárdról indul, áthaladnak a Gemenc töltésen és egészen Domboriig mennek. A Szekszárdra való visszabringázással együtt a táv körülbelül 52 km. Az esemény csak csajoknak szól.
További információ a Szekszárdi Kerékpáros S.E. Facebook oldalán.
