A Szekszárdi Kajak Kenu SE csapatának két szekszárdi versenyzője kvalifikálta magát a Romániában zajló Európa Bajnokságra, értesültünk az egyesület Facebook oldaláról.
Jámbor Lotti a női ifjúsági korosztályban állt rajthoz csütörtökön, a K-1 ifjúsági korosztály rövid körös versenyén 4. helyen végzett csütörtökön, péntek reggel pedig másik számában ifjúsági K-1-ben az ötödik pozíciót szerezte meg.
A másik szekszárdi versenyző, Görbe Dávid pedig K-2 ifjúsági mezőnyben lesz látható a vasárnapi versenyen, budapesti párjával Tóth Domonkossal.






