Gyors és szakszerű rendőri beavatkozásnak köszönhetően egy bajba jutott fiatal nő időben segítséget kapott, értesültünk a Tolna vármegyei rendőrség Facebook oldaláról.
Június 19-én késő este bejelentés érkezett a rendőrségre, hogy Szekszárdon egy 19 éves nő saját magának okozott sérüléseket, állítása szerint egy szakítás miatt került nehéz lelkiállapotba. A helyszínre azonnal kiérkező Mikó Kitti r. őrmesternek és ifjabb Horváth János r. őrmesternek köszönhetően a fiatal élete megmenekült, ugyanis a vérzés csillapítása érdekében a járőrök elszorítást alkalmaztak, majd nyomókötést helyeztek fel a sérült végtagra.
A mentősök kiérkezéséig az egyenruhások folyamatosan a sérült mellett maradtak és figyelemmel kísérték az állapotát. A mentők a helyszíni ellátást követően kórházba szállították a nőt, ahol további egészségügyi ellátásban részesült.


